fbpx
Get the face

Get the face

0.0/5 hodnocení (0 voleb)

SVATEBNÍ LÍČENÍ: Svatba patří k nejdůležitějším okamžikům v našem životě a každá nevěsta chce být co nejkrásnější, proto je třeba nic neponechat náhodě. Správné líčení má podtrhnout Vaši přirozenou krásu, abyste se cítila dobře a sebejistě. Svatebnímu líčení by měla předcházet vždy zkouška. U svatebního líčení je důležité dodržování určitých zásad – líčení musí být výraznější, aby bylo vidět i na fotografiích, ale zároveň nesmí působit přehnaným dojmem a musí vydržet po celou dobu svatebního dne. U svatebního líčení je možnost využití nalepovacích trsů řas, které řasy zvýrazní, prodlouží, prozáří pohled a přitom působí přirozeně. Nalepení trsů řas se provádí až v den svatby. Trsy při jemném zacházení vydrží až 7 dní. S naším líčením si bude každá nevěsta připadat krásně a jedinečně.
Přirozený voděodolný make-up který vydrží po celý svatební den. Make-up působící přirozeně a zárověň výrazný pro fotografii.

 

---------

"Líčení se věnuji od roku 2004 kdy jsem se zúčastnila prvních vizážistických kurzů.
Specializuji se zejména na svatební a večerní líčení, foto make-up. Při práci používám zejména kosmetiku značky MaxFactor, Bourjois, Bobbi Brown. Spolupracuji s firmou Avon. Působím převážně v Plzni, po dohodě i v jiných lokalitách. Pro konkrétní informace mne můžete kontaktovat." ADÉLA ŠIMICE - vedení firmy.
Vzdělání: Střední odborná škola-KOSMETIČKA 2006
Kurzy: líčení (svatební make-up, glamour make-up) barevná typologie

KONTAKT
Nabízím komplexní služby v oboru vizážistiky, především v Plzni a jejím okolí.
Specializuji se na svatební líčení, večerní líčení a foto make-up.

Adresa

  • Město: Plzeň

Kontakt

  • Telefon: 00420 777 199 983
  • E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.